Dziś miał przyjechać zamówiony styropian bezpośrednio od producenta Termo Organiki, dzwonię do miejsca gdzie zamawiałem i dostaje info, że nie właśnie mieli dzwonić… handlowiec wysłał maila w dniu dostawy, że nie wyprodukują super styropianu, który tak reklamują bo …. nie maja surowca i nie są wstanie określić, kiedy go będą posiadać. 

I jak tu się nie wykurzyć jak wszystko poustawiane, w długi weekend miało nastąpić rozkładanie styropianu, bo hydraulik w boksie startowym czeka. W poniedziałek 4.06 miał rozkładać podłogówkę a wylewkarz umówiony na 11.06. 

Jak tak duży producent jak Termo Organika, może sobie pozwalać na coś takiego… urwali się z choinki. Handlowiec z Termo Organiki nie odbiera telefonów… Gdybym wiedział to bym sobie ich odpuścił i wybrał innego producenta z ich produktem premium. A tu widzę reklamy z Omena itd a produkt wirtualny, bo nie maja surowca, aby go wyprodukować to na cholerę go oferują i przyjmują zamówienia, gdy się nie jest wstanie sprostać zamówieniom i zrealizować je na czas. Zrozumiałbym jeszcze gdyby, mnie poinformowano w Poniedziałek, ale nie w dniu dostawy….

error: Content is protected !!