We wcześniejszych wpisach przedstawiałem od czego rozpoczęto pracę na jednej z naszych inwestycji. Zaczęło się od kucia starych płytek z czasów PRL, pozbycia się starej wanny, przerobieniem całej instalacji Wod-kan, instalacja elektryczna itd.

Dziś przedstawiam cześć już wykonanych prac choć na dzień publikacji jest on mocno nie aktualny. Gdy tylko znajdę odrobinę więcej czasu przedstawię kolejne zdjęcia oraz ciekawe inne zlecenia, które są przez nas realizowane.

Ściany podrównane więc czas na hydro izolację czyt. folia w płynie w miejscu gdzie docelowo będzie zamontowana kabina prysznicowa po położeniu glazury.

Poniżej zdjęcia wykonanego sufitu podwieszanego w którym zamontowano już 3 punkty świetlne, które dają bardzo dużo światła w pomieszczeniu.

Czas na jedyny właściwy system do poziomowania glazury/terakoty – pracujemy na sprawdzonych narzędziach firmy Kubala.

Płytki kładzione są i pod laser i na grzebień – żadne tam placki… w tym celu były równane wcześniej ściany łazienki przy okazji wymiany instalacji. Podczas każdego zlecenia wykonywana jest dokumentacja zdjęciowa na potrzeby nasze i klienta.

Po dłuższej chwili coraz więcej płytek zapełnia ściany łazienki

Na tej ścianie docelowo znajdzie się wklejane lustro pomiędzy płytkami

Narożnik zewnętrzny – szlifowanie pod kątem 45 stopni

Uprzednio wcześniej wykonana zabudowa Gebert z płyt GK. Na ścianach również pojawiły się dekory.

Grzejnik znalazł docelowe nowe miejsce po przeniesieniu z innej sciany

Finalny rozmiar na docelowe wklejane lustro łazienkowe, które na pewno powiększy optycznie całe pomieszczenie.

Zabudowa brodzika pod kabinę prysznicową.

Wcześniej wykonana była również wylewka samopoziomująca ponieważ podłoga była nierówna.

Dojechał również gres na podłogę łazienki oraz pozostałych pomieszczeń. Te same płytki właśnie są układane skrupulatnie na zabudowie geberit-a.

Tak powstała delikatnie większa szpara nad Gebertem jeśli nie zasłoni tego silikon płytka zostanie wymieniona w celu pomniejszenia fugi, którą docelowo i zasłoni silikon.

I to by było na tyle więcej zdjęć za jakiś czas 🙂

error: Content is protected !!