Dziś finalnie temat dachu został zamknięty. Chłopaki przywieźli dwa tzw. Kominki wentylacyjne oraz ławy kominiarskie zamontowane za kominami. 

Jestem zadowolony z efektu końcowego i będę polecał firmę, która zajmowała się moim dachem. A firma ta jest Grupa Dekarska Kowalscy zlokalizowana w Józefowie ul. Piłsudskiego 6 – http://dachkowalscy.pl

Z tego, co zauważyłem cała grupa dekarska ma 13 oddziałów zlokalizowanych w Polsce m.in w Łodzi i Białymstoku – http://www.grupadekarska.pl/oddzialy-grupy-dekarskiej

U mnie pracowała ekipa p.Tomka, gość pierwsza klasa w podejściu jako pracownik- wykonawca wobec klienta. Nastawiony pozytywnie do Inwestora, uprzejmy, doradzi, zasugeruje, etc to samo się tyczy pozostałych członków jego ekipy. 

O ile kiedyś przeczyta to szef p. Zbigniew Kowalski – to gratuluje Panu takich ludzi, proponuje podwyżki dla chłopaków lub jakaś ekstrą premie wręczyć. Takich ludzi trzeba przysłowiowo dopieszczać i doceniać, aby nie uciekli, bo to oni tworzą wizerunek firmy nie tylko handlowiec w biurze, a czasem Tym zależy bardziej na prowizji niż na satysfakcji klienta. Ludzie to fundament firmy, nie da się ich zastąpić tania siła robocza z Ukrainy jak to czynią tzw. Janusze biznesu. 

W szczególności to ludzie na budowie i na dachu maja kontakt z klientem. 

Generalnie nie mam zastrzeżeń i oby tak dalej. Firma nie jest tania, ale usługi świadczą na wysokim poziomie. Mnie obsługiwał handlowiec Bernard Kuber tel. 695 233 299 polecam do kontaktu. 

Na początku mieliśmy mały zgrzyt, w zakresie komunikacji, lecz potem się dotarliśmy po szczerej rozmowie, aby mnie nie olewać. I dalsza współpraca przebiegała bezproblemowo. Po prostu stosuje grę w otwarte karty, gdy dzwonię kilka razy w ciągu dnia bezskutecznie w X sprawie a płace nie małe $ to oczekuje profesjonalnej obsługi i informacji zwrotnej via SMS oddzwonię, teraz nie mogę itp. Takie czasy, że muszę wszystkich w około szkolić jak postępować wobec klientów. Kontakt to podstawowa zasada, aby budować pozytywne relacje ze swoim klientem, które w późniejszym etapie zaowocują i przyniosą zyski w postaci kolejnych klientów. Mam nadzieje, ze druga osoba wyniesie z tego pozytywne wnioski. 

Reasumując polecam – tanio nie będzie, ale będzie dobrze, na dachu nie powinno się oszczędzać.

A teraz kilka zdjęć:

Kominek wentylacyjny ceramiczny – służyć będzie do wentylacji garderoby. 

Kominek wentylacyjny z plastiku – do pionu kanalizacyjnego. To właśnie p.Tomek zasugerował, aby wybrać z plastiku, aby mieć święty spokój. Mówił, że ceramiczne nie zdają egzaminu i już wymieniali u klientów po 2-3 latach, bo kwasy z kanalizacji działają tak na nie, że się rozlatują.

Ława kominiarska

A tu już zamontowany ceramiczny od frontu

Natomiast plastikowy od strony ogrodu

Ława kominiarska – komin od frontu

Ława kominiarska – komin od strony ogrodu

error: Content is protected !!