W końcu dotarł dalmierz laserowy za całe 16$ prosto z Chin mierzy odległość do 40m. Przy okazji black friday zamówiłem z

Przetestowałem i od teraz na dłuższe odcinki miarka idzie w odstawkę. 

W styczniu pojawiają się ekipy w celu dokonania pomiarów tj:

1. Drzwi zewnętrznych – będą Wikęd TermoPrestige Lux wzór 25 – Winchester oraz wzór 26D model Premium natomiast miedzy wiatrołapem a garażem wersja Normal – ważne, aby drzwi miały próg.

2. Bramy garażowej – wybór padł na Wiśniowskiego UniPro 4cm rozmiar 5000×2250 kolor Winchester bez przetłoczeń z napędem Somfy – Metro 1000 (pasek) 2 piloty + fotokomórki w świetle wjazdu. (w przyszłości jednak zmienię zdanie)

Dalmierz laserowy na budowie to niezbędne narzędzie inwestora.

Miałem również propozycje w/w zestawu z napędem Beninca Jim3 czy Jim4, lecz był to głośniejszy napęd od Somfy i gwarancja tylko 2 lata. Wiśniowski z Somfy – to 5 lat gwarancji – obowiązek wykonania dwóch przeglądów w całym tym okresie – koszt coś koło 200 pln. Dlatego tez taki wybór. Rozważałem tez innych producentów tj Hormann czy Novoferm, ale jednak będzie Wiśniowski.

Termin tynków zaklepany 5-10 kwietnia – wybór padł na twardy tynk gipsowy Knauf Diamant.

W dalszym ciągu trwa Casting na ekipę od elewacji, w styczniu spotkam się jeszcze z dwoma wykonawcami i wyłonię w końcu tego, który zajmie się elewacją naszych Jabłonek. Zastanawiam się jeszcze tylko nad producentem tynku. Na pewno będzie to tynk silikonowy i czy robić oświetlenie w podbitce. Podbitką na 90% będzie w kolorze Winchester – PCV prawdopodobnie Boryszew.

Przy okazji dla wszystkich odwiedzających i czytających bloga – Wszystkiego Najlepszego w nowych 2018 roku. 

Dalmierz laserowy, dalmierz laserowy na budowie, dalmierz laserowy służy do pomiaru obmiaru ścian.

Dalmierz laserowy na budowie

error: Content is protected !!