Tak się dzieje, jak ktoś próbuje mnie oszukać i wmawiać swoje bajki. Ma być dobrze wykonana praca bez partactwa. Nie u mnie te numery.

W odpowiedzi na komentarz -mozaika nie spadła tylko ją właśnie skułem. Poniżej zdjęcie porysowanych srebrnych błyszczących kwadratów – zrobiły się “szczotkowane”…. a powinny być gładkie błyszczące jakby “chromowane”

Żona wymarzyła sobie w dolnej łazience lustro otoczone mozaiką, które będzie stanowiło ozdobę, zamiast ramy. Porysowania kwadraty totalnie niszczą efekt, jaki chcieliśmy osiągnąć, dlatego zapadła decyzja o skuciu… Kto porysował? Glazurnik przy wykonywaniu usługi jej mocowania.

Tak wygląda nowy kafelek

To nasza łazienka i nie będę patrzył, jak małżonka przez kolejne lata wypomina, że to zostało spiep… za każdym razem patrząc w lustro, dookoła którego jest zniszczona mozaika – chodzi o mozaikę, która została porysowana przez nieumiejętne fugowanie.

Zrozumiałbym gdyby wykonawca powiedział, nie podejmuję się tego, bo może być porysowane, w tym wypadku sam bym to zrobił. Cała łazienkę już sam za fugowałem…, bo kilka płytek niestety zostało porysowanych, a wykonawca zwalił na brokat w fudze i kiepską, jakość płytek…jak coś jest złe to zawsze, jakość płytek a glazurnik to perełka… zawsze bez winy.

Cóż takie czasy, niektórzy po prostu sami proszą się o to, aby pomniejszać ich wynagrodzenie. Dla mnie zawsze jest ważna jakość wykonania usługi! cena usługi jest dopiero na drugim miejscu.

error: Content is protected !!