Odliczamy dni do przeprowadzki, ale nie ma czasu na odpoczynek – planować trzeba cały czas. Wiosna zbliża się powolnymi krokami, wiec ogarnięty inwestor zadbał, aby cały czas coś się działo. Jedni kończą kolejni zaczynają, ale już powoli finiszujemy;) w końcu budynek będzie tylko dla nas i nie będą kręcić się już żadne ekipy w środku. 

W ten wtorek pojawiła się ekipa na działce, tym razem, aby rozpocząć pracę w zakresie budowy ogrodzenia frontowego, które mierzy 26 metrów. Panowie zaczynają od wykonania ław fundamentowych pod ogrodzenie frontowe. Dla zainteresowanych wykonują ogrodzenia w Warszawie i okolicach.

Z frontu będzie ogrodzenie łupane Joniec, które swoim wyglądem nawiązuje do kamienia. Ogrodzenia betonowe GORC® de Luxe GL22 mają charakterystyczne pionowe i poziome spoiny widoczne na powierzchni łupanych bloczków całość tworzy to unikalną estetykę słupków oraz podmurówki. Krawędzie bloczków są fabrycznie łupane, w wyniku, czego ułożone bloczki tworzą między sobą spoiny o wysokim efekcie estetycznym, które eliminują potrzebę fugowania. Joniec to produkt o łupanej powierzchni. Technologia mechanicznego łupania daje naturalne i niepowtarzalne wyłamania, które uszlachetniają bloczki i upodabniają je do naturalnych piaskowców.

Ogrodzenie łupane Joniec nam przypadło do gustu, pozostała część ogrodzenia, czyli boki oraz tył będzie zrobiony po powiększeniu działki o 250m2, dzięki czemu pow. działki zwiększy się do 1100m2. Nastąpi to to pewnie zaraz po położeniu kostki i nawiezieniu ziemi na ogród (ekipa również czeka już blokach startowych).

Na końcu to już same przyjemności aranżacja ogrodu 😉  

Oferta poddasza

error: Content is protected !!