Cóż mogę napisać ekipa na 5 z dużym plusem wykonanie na najwyższym poziomie, w naszym odczuciu przekroczyli skalę ocen, co rzadko się zdarza 😉  

Spełnili wszystkie oczekiwania, jakie były im stawiane. Nawet nanieśli poprawki, bo w międzyczasie wizja Inwestorki uległa zmianie 😉 kobieta zmienną jest. Oczywiście to jeszcze nie koniec,  bo zostało im jeszcze kilka mebli do wykonania – 2 meble w wiatrołapie, 2 szafki w łazience.

Gdyby ktoś szukał stolarza to bez dwóch zdań polecam kontakt – Marcin tel. 669 370 639 – na pewno będziecie zadowoleni tak jak i my.

Garderoba. Zależało nam na dużej ilości małych półek, ale mamy też duże Pólki, tak samo szuflady – duże i małe. Jest tez kilka „przestrzeni” pod większe rzeczy typu pudełka na buty, torebki itp. No i góra celowo niezabudowana na płaskie pojemniki do przechowywania. Również nad pałąkami do wieszania.

Spiżarnia. To niewiarygodne jak na tak małej przestrzeni udało się wygospodarować tyle półek wykorzystując każdy centymetr z wysokości i szerokości. Pięknie zabudowane rury, krateczka wentylacyjna pierwsza klasa 😉 

No i niespodzianka na koniec – zamiast 1 punktu świetlnego 4 listwy LED 🙂

error: Content is protected !!