W poniedziałek zamówienie złożone telefoniczne pod nr  690 888 800, potem wymiana dwóch maili z potwierdzeniem wymiarów 10 parapetów i potwierdzeniem opłaty zamówienia. Dziś we Wtorek kurier dostarczył na budowę domu o to te piękne zewnętrzne parapety drewnopodobne firmy Nawroplast – linia Soft. Powiem wam, że jestem zadowolony idealnie zgrywają z kolorem okien tak jakby były wykonane z jednego materiału.

Łącznie wyszło 15,35mb, 10 sztuk ciętych na wymiar z długości, szerokość 25cm, plus komplet zatyczek z ABS.Nie miałem za dużo czasu wiec odpakowałem jedna przesyłkę. Generalnie wszystko ładnie zapakowane, aby nic się nie uszkodziło.

A tak się prezentują, więcej zdjęć będzie już po finalnym zamontowaniu. Generalnie jestem zadowolony i polecam, sprawna obsługa, ekspresowy termin realizacji, przystępna cena . Pomijamy pośredników, dystrybutorów towar bezpośrednio od producenta, cięte na wymiar. Czego jeszcze więcej oczekiwać.

Ten parapet jest od innego okna, więc tylko go przyłożyłem jak się komponuje z oknami Vetrex-a również Winchester – pasuje idealnie!

Jutro rozpakuje druga przesyłkę, w której mam pozostałe parapety a także próbki podbitki w kolorze Winchester, ponieważ mocno się zastanawiam czy właśnie nie położyć z blachy w takim kolorze.

error: Content is protected !!