Nasz kolejny klient zdecydował się na naszą ofertę tym razem ocieplenie poddasza Warszawa powierzchnia dachu 177,12 m2

Pracujemy na sprawdzonym materiale tj. Wełna mineralna Knauf. Tym razem klient wybrał Knauf NatuRollPro lambda 0,039 grubość 15 cm pomiędzy krokwie. Na dachu jest zastosowane deskowanie, po zasznurowaniu wełny między krokwiami zastosowana będzie folia paroizolacyjna. Wykończenie strychu na życzenie klienta z płyt OSB 10mm. Jeszcze 2 dni i prace powinny się zakończyć. Jesteśmy na etapie przykręcania płyt OSB, pozostaje obróbka wyłazu dachowego oraz montaż schodów strychowych Fakro.

Dlaczego klient zdecydował się ocieplić strych domu? Na strychu zlokalizowana będzie jednostka rekuperacji a ta powinna być montowana w pomieszczeniach ocieplonych z oczywistych względów, których nie będę wymieniał. Jednoczenie po ociepleniu strychu nasz klient zyskuje dużą przestrzeń do wykorzystania.

JEŚLI CZYTASZ TEN WPIS I JESTEŚ ZAINTERESOWANY OCIEPLENIEM PODDASZA DOMU Z ZASTOSOWANIEM DOBREJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW ORAZ PRZESTRZEGAJĄC WSZELKICH ZASAD PODCZAS WYKONYWANIA ZABUDOWY PODDASZA

ZAPRASZAM SERDECZNIE DO KONTAKTU

Poniżej fotorelacja z realizacji zlecenia:

Materiał został dostarczony na czas, od dłuższego czasu współpracujemy z jednym dużym dostawcą, który ma na swoim stanie produkty marki KNAUF. Producent ten oferuje różne grubości wełny jak również wełnę z różnymi współczynnikami przenikania. Im niższy współczynnik tym gęstość wełny mineralnej jest większa co przekłada się na lepszą izolację poddasza, co w przyszłości przełoży się na niższe rachunku za ogrzewanie domu. Także warto dobrze się zastanowić nad odpowiednim wyborem materiału na ocieplenie poddasza.

Sznurowanie wełny mineralnej KNAUF pomiędzy krokwiami

Folia paroizolacyjna w trakcie montażu

Ocieplenie poddasza Warszawa

Rozpoczynamy proces mocowania płyt OSB – taka forma wykończenia zostanie zastosowana w uzgodnieniu z Inwestorem.

Ocieplenie poddasza Warszawa

error: Content is protected !!