Oferta budowa domu

oferta budowa domu jednorodzinnego

Budowa domu to proces czasochłonny i skomplikowany. Nasza firma powstała po to, aby odciążyć Inwestora w tym trudnym procesie i zadbać o wszystkie istotne szczegóły. Oferujemy kompleksową budowę domu:

 • doradzimy w zakresie wyboru projektu budowlanego odpowiedniego do całego kosztu inwestycji i zakładanego budżetu
 • pomożemy w uzyskaniu wszelkiej dokumentacji związanej z planowaną inwestycją, budowy stanu surowego
 • ponadto otrzymasz od nas kompleksowe doradztwo w zakresie zagospodarowania terenu i odbioru budynku
 • uzyskasz dostęp do serwera na, którym umieścimy dokumentację zdjęciową z poczynań prac naszej ekipy z placu budowy
 • z naszą ekipą i dzięki naszemu doświadczeniu unikniesz błędów budowlanych, które często popełniane są na etapie budowy domu,
 • posiadamy własną ekipę, więc dzięki nam będziesz mógł sprawnie wykończyć swój wymarzony dom
 • otrzymasz wycenę budowy domu wyłącznie po przedstawieniu nam pełnego projektu budowlanego

Rubin Technology

oferta budowa domów jednorodzinnych

to kompleksowa budowa domów jednorodzinnych oraz ich kompleksowe wykończenia

W Rubin Technology zajmujemy się kompleksową budową domów jednorodzinnych. Przede wszystkim najważniejsza jest dla nas jakość świadczonych usług, co obrazuje kamień szlachetny “Rubin”, rzetelność i zadowolenie naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

W Rubin Technology nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Budujemy domy jednorodzinne parterowe, z poddaszem użytkowym oraz piętrowe, proste domy przystępne dla domowego budżetu jak również rezydencje, domy w stylu nowoczesnym lub skandynawskim. W naszej ofercie znajdują się również domy pasywne i energooszczędne.

Największą wartością naszej firmy są nasi pracownicy. Posiadamy własną ekipę budowlaną, zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych prac budowlanych. Na różnych etapach prac Inwestor otrzymuje od nas doradztwo w zastosowaniu różnych rozwiązań, dzięki czemu jest wstanie zaoszczędzić swój czas i pieniądze. Mamy świadomość, że budowa domu to najpoważniejsza inwestycja w życiu naszych klientów dlatego korzystając z naszych usług czas budowy winien być kojarzony z miłym wspomnienie, a nie stresem i zmęczeniem.

Oferta budowa domu, Oferta budowa domów,  budowa domów jednorodzinnych 

Rzetelna budowa z Rubin Technology

Po uzyskaniu pozwolenia na budowę niezwłocznie ruszamy z zasadniczymi pracami budowlanymi. Nasza ekipa budowlana i jej pracownicy posiadają 30 letnie doświadczenie w budowaniu domów, gwarantuje to najwyższą jakość wykonanych robót. Inwestor każdorazowo otrzymuje dostęp do serwera na którym uzyska dokumentację zdjęciową z poczynań prac naszej ekipy, wizyty na placu budowy nie będzie twoim obowiązkiem i koniecznością, nadzór nad twoim placem budową jest skrupulatnie sprawowany w sposób jak na blogu budowajablonki.pl.

Po podpisaniu umowy budujemy:

domy w stanie surowym otwartym – obejmującym prace ziemne, ławy fundamentowe lub płytę fundamentową, ściany fundamentowe, chude posadzki ściany parteru, strop nad parterem, ściany piętra, ściany działowe,

domy w stanie surowym zamkniętym – obejmującym prace ziemne, ławy fundamentowe lub płytę fundamentową, ściany fundamentowe, chude posadzki ściany parteru, strop nad parterem, ściany piętra, ściany działowe, dach lub stropodach,

kompleksowe wykończenie domu lub mieszkania możesz zlecić naszej ekipie na dalszym etapie prac,

oferta budowa domu, koszt budowy domu,

Ile kosztuje budowa domu?

Ile kosztuje budowa domu? Odpowiedzi na takie pytanie szuka każdy Inwestor planujący budowę. Wydatki na inwestycję zależą od wielu czynników. Między innymi od kształtu i konstrukcji bryły budynku, rodzaju dachu, zastosowanych w projekcie budowlanym rozwiązań konstrukcyjnych a także dużej ilości przeszkleń w budynku. Im bardziej rozłożysta bryła budynku i skomplikowany dach, tym drożej będzie kosztowała Twoja budowa. Warto już na etapie wyboru projektu domu zwracać uwagę na te wszystkie elementy, które w istotny sposób podnoszą całkowity koszt budowy domu. Możesz na nas liczyć i nasze doświadczenie w budowaniu tak, aby spełnić swoje marzenia.

Jeśli poszukujesz dobrej ekipy, która wybuduje dom dla Ciebie to znalazłeś właściwy adres. Z nami jesteś wstanie zrealizować swoje marzenia bez wyrywania włosów z głowy. W budownictwie niska cena i tanie rozwiązania i materiały nigdy nie idą w parze z jakością. Dla nas najważniejsza jest jakość, która przekłada się na spokój oraz zadowolenie naszych klientów!

Wszystkie osoby zainteresowane budową domu, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

576 935 495      lub      606 468 464

email: rubin.budowa@budowajablonki.pl

oferta budowa domu, oferta budowa domów 

Szacunkowe koszty budowy domu

Zastanawiasz się nad tym, ile kosztuje wybudowanie domu, aby odpowiedzieć sobie na to pytanie warto przeanalizować od czego właściwie zależy jego cena. Co wpływa na koszt oraz cenę budowy domów? Czy dom tani w budowie będzie zależeć będzie tylko od naszych decyzji.

Koszt budowy domu można analizować z wielu perspektyw tj. technologia i materiały, które się zmieniają a ich cena ma istotny wpływ na koszt wybudowania domu jednorodzinnego.

Oferta budowa domu

Wycena budowy domu a koszt budowy domu – na czym można zaoszczędzić?

Zastanawiając się nad budową domu warto zastanowić się nad pewnymi elementami budowy na których można zaoszczędzić podczas całej inwestycji.

 • Przede wszystkim już na etapie wyboru projektu domu. Gotowy projekt domu to wydatek od 2500 do 5000 zł – taki projekt można zmienić delikatnie przeprojektować na etapie adaptacji tak jak to miało miejsce z projektem “Dom w Jabłonkach (G2). Projekt wykonany przez architekta na indywidualne zamówienie tzw. projekt indywidualny będzie kosztował dwukrotnie więcej.
 • Prosta bryła i nieskomplikowana architektura domu pozwalają zaoszczędzić znaczą ilość budżetu przeznaczonego na budowę domu. Dom z tradycyjnym dwuspadowym dachem “nowoczesna stodoła”, będzie o wiele tańszy w budowie niż dom z kopertowym dachem. Chcesz mieć balkony? Wystarczy jeden, a nie dwa – będą to dodatkowa oszczędność zarówno w pozycji wykonawstwo jak i od strony kosztu materiału do poniesienia.
 • Warto rozważyć obecność pomieszczeń gospodarczych w bryle budynku. Czy na pewno potrzebujemy garażu zintegrowanego z bryłą domu? Zbudowanie zadaszonej wiaty w głębi posesji bądź przylegającej do budynku zdecydowanie będzie tańsze na tym etapie jak i w późniejszym okresie eksploatacji – koszty ogrzewania powierzchni budynku. Dom z piwnicą czy jest ona nam niezbędna? Czy jednak może dom bez piwnicy? Miejmy świadomość, że to dodatkowe kilkadziesiąt tysięcy złotych. Gdy wszystko zliczycie w całość okaże się, jesteście wstanie oszczędzić sporą gotówkę, która na pewno przyda się na etapie wykończenia domu.

Zakup czy budowa domu jednorodzinnego?

Osoby, które marzą o własnym kącie, często zadają sobie pytanie – kupno gotowego mieszkania od dewelopera, czy może budowa domu jednorodzinnego na własnej działce?

Zarówno jedno jak i drugie przedsięwzięcie wymaga od nas sporego wydatku finansowego zazwyczaj wparte przez bank, zaciągając w nim kredyt hipoteczny bądź kredyt budowlano-hipoteczny. Musimy brać pod uwagę fakt, iż mieszkanie bądź dom to często inwestycja życia dlatego musi być podjęta z rozwagą.

Zakup domu od dewelopera to jedna z form spełnienia marzenia o własnym kącie do mieszkania z kawałkiem ogródka. Zaletą tego rozwiązania jest to, że całą potrzebę realizujemy od razu, bez zbędnych formalności. Nie trzeba się martwić o pozwolenia oraz analizowanie szeregu rozwiązań budowlanych. Minusem zakupu domu od dewelopera jest obawa przed tym, czy deweloper jest firmą wiarygodną, rzetelną. Ponadto kupując gotowy dom musimy godzić się na zastosowane rozwiązania narzuconego przez developera najczęściej są to tańsze materiały lub brak pewnych rozwiązań, po to, aby dana inwestycja była sprzedana z jak najwyższym zyskiem dla spółki developera.

oferta budowa domu

Budowa domu od podstaw gwarantuje nam wybór dowolnego projektu domu lub zlecenie wykonania indywidualnego projektu architektowi, który dopasuje cały układ pomieszczeń do naszych potrzeb. A co najważniejsze decydowanie z jakich materiałów zostanie on wybudowany i jakie rozwiązania w nich zastosujemy np. różnego rodzaju instalacje np.pełne ogrzewanie podłogowe, instalację klimatyzacji, instalację domu inteligentnego, instalacje pod panele fotowoltaiczne itp

Budowa domów jednorodzinnych (Warszawa i okolice)

Warszawa i całe województwo mazowieckie sukcesywnie się rozwija. Buduje się coraz więcej nowych domów oraz osiedli mieszkaniowych. Proces urbanizacyjny trwa, ludzie szukają komfortowych domów jednorodzinnych. Na rynku mazowieckie firmy budowlane oferują budownictwo o różnym poziomie jakości. Wychodząc na przeciw oferta budowy domu przez firmę Rubin Technology kładzie nacisk na jakość budowy domu.

Budowa domu to wieloetapowy proces czasochłonny i skomplikowany dlatego też poniżej przedstawiamy poszczególne etapy.

STAN SUROWY

Działka budowlana – prace przygotowawcze

 • Na etapie uzyskiwania pozwolenia na budowę konieczne jest wykonanie badań geologicznych, które decydują o sposobie posadowienia budynku, takie badania Inwestor ma obowiązek nam udostępnić przed podpisaniem umowy.
 • Po podpisaniu umowy Inwestor udostępnia nam działkę budowlaną oraz zapewnia przyłącze elektryczne oraz dostęp do wody.
 • Kolejnym etapem jest ogrodzenie działki – terenu budowy realizowanej inwestycji np. ze stempli oraz siatki leśnej.

Budowa domu – organizacja terenu budowy

W trakcie trwania budowy domu pracownicy mieszkają na terenie działki w kontenerze socjalno-mieszkalnym. Dzięki takiemu rozwiązaniu czas wykonania prac jest skracamy do minimum bez uszczerbku na jakości, ponieważ czas rozpoczęcia i zakończenia prac budowlanych w ciągu dnia jest zoptymalizowany. Od momentu rozpoczęcia budowy domu podstawiany jest również Toi Toi – Sanitariat WC dla pracowników budowy.

Zdjęcie humusu

Jednym z pierwszych etapów prac ziemnych jest zdjęcie humusu przez operatora koparki.

Wytyczenie budynku

Budowa domów jednorodzinnych nie może zostać rozpoczęta bez wytyczenia budynku. Wytyczenie budynku odbywa się przy udziale uprawnionego geodety, który na nabitych ławach ciesielskich wyznacza wszystkie osie budynku. Oznaczane są one w sposób trwały na ławach, co gwarantuje poprawność tyczenia.

W trakcie tyczenia budynku pracownicy przygotowują zbrojenie na ławy fundamentowe.

Wykopy ław fundamentowych

Ławy fundamentowe można kopać koparką lub ręcznie.

Ławy fundamentowe

Wcześniej wykonane zbrojenie jest układane w zależności od gruntu na chudym betonie lub na podkładkach betonowych bezpośrednio w gruncie. W sytuacji gdy grunt jest niespoisty, ławy fundamentowe wylewa się w szalunkach. Budowa domów jednorodzinnych na źle przygotowanych ławach fundamentowych jest niezgodna ze sztuką budowlaną.

Ściany fundamentowe

Do murowania ścian używamy bloczków betonowych Certus lub szalunki, gdy projekt przewiduje lany fundament. Dzięki sprawdzonym materiałom mamy pewność, że płaszczyzna ściany fundamentowej będzie równa a jest to niezbędne do wykonania poprawnych izolacji przeciwwilgociowych.

Ściany fundamentowe wykonuje się również z betonu wylewanego w szalunkach systemowych. Ta metoda stosowana jest przy ciężkich konstrukcjach budynku a także, gdy jest potrzeba zastosowania izolacji przeciw wodnej fundamentów, którą stosuje się na terenie, gdzie występują dość płytko wody gruntowe oraz przy wykonywaniu piwnic budynku.

Stan zerowy budynku

Po wykonaniu przez ekipę ścian fundamentowych należy zasypać je piaskiem zasypowym przeznaczonym do zagęszczania oraz warstwowo go zagęścić. Ten etap budowy domu jest bardzo często wykonywany w nieprawidłowy sposób, efekty widoczne są dopiero po kilku latach. Po zagęszczeniu należy wykonać poziomy kanalizacyjne i następnie ponownie zagęścić miejsca, w których ułożono poziomą kanalizację.

Ściany parteru

Bardzo ważnym etapem budowy domu jest stawianie ścian. Pierwszą wykonywaną czynnością jest dokładne ułożenie izolacji poziomej pod ścianami przy użyciu min.4 mm papy termozgrzewalnej a jej zakład jest osłaniany folią, aby na późniejszym etapie po odcięciu foli zakład papy był czysty w celu wykonania dalszej izolacji na chudym betonie. Na etapie wznoszenia ścian istotne jest jest poprawne wykonanie z udziałem niwelatorów pierwszej warstwy cegieł.

Strop domu i schody żelbetowe

W projektach domów jednorodzinnych najczęściej projektowanym stropem jest strop gęsto-żebrowy (Teriva). Stropy Teriva przy zachowaniu odpowiedniej technologii montażu są dobrym rozwiązaniem dla budownictwa jednorodzinnego. Nieco droższym rozwiązaniem jest wykonanie stropu żelbetowego tzw. stropu lanego, który daje możliwość zmian aranżacji piętra w dowolnym czasie po jego wykonaniu. My jesteśmy zwolennikami, aby jednak wybierać projekt domu ze stropem żelbetowym zapewnia on również zdecydowanie lepszą tłumienie akustyki względem stropu gęsto-żebrowego Teriva. Schody żelbetowe wykonywane są podczas zbrojenia stropu a następnie zalewane wraz ze stropem.

 Ściany poddasza użytkowego i piętra

Ściany poddasza buduje się z takich samych materiałów jak ściany parteru bądź piętra. Na piętrze mamy dwa rodzaje ścian poddasza: szczytowe i kolankowe oraz ściany działowe.

Wieniec pod murłaty

Na tym etapie kładziemy nacisk na prawidłowy sposób montażu ocynkowanych kotew, które będą służyć do mocowania w kolejnym etapie murłaty. Zazwyczaj są one błędnie montowane a poprawa tego jest niemożliwa lub wiąże się z dużymi kosztami.

Więźba dachowa

Jeśli zawarta umowa przewiduje wykonanie więźby dachowej nasza ekipa na tym etapie pracuje na sprawdzonym drzewie, które jest zamawiane z drewna z Lasów Państwowych. Drewno na więźbę dachową poddawane jest impregnacji zanurzeniowej w kadziach i dostarczane na plac budowy zaimpregnowane. Na tym etapie nie warto oszczędzać i zamawiać drewno niewiadomego pochodzenia.

Kolejnym etapami do wykonania przez poszczególne ekipy będą:

 • wykonanie pokrycia dachowego,
 • wstawienie okien,
 • wykonanie instalacji hydraulicznych w tym instalacji ogrzewania domu np. ogrzewanie podłogowe,
 • wykonanie instalacji elektrycznej w budynku
 • wykonanie tynków wewnętrznych
 • ułożenie styropianu na posadzkach
 • wykonanie szlichty (wylewka betonowa lub anhydryt)
 • wstawienie bramy garażowej (po wylewkach)

Możemy polecić sprawdzonych rzetelnych wykonawców na w/w prace w budynku.

 • Ocieplenie elewacji wraz z tynkiem (wykonuje również nasza ekipa)
 • Ocieplenie poddasza wraz z ułożeniem płyt gipsowo-kartonowych (wykonuje również nasza ekipa)
 • kostka (mamy sprawdzone ekipy wykonawców)
 • ogród

Ocieplenie poddasza domu jest ważnym etapem budowy, prowadzącym do zmniejszenia kosztów ogrzewania. Dzięki zastosowaniu prawidłowej izolacji dachowej i użyciu materiałów o niskim współczynniku przepuszczalności lambda, domy jednorodzinne są oszczędne i zapewniają komfort domownikom. W źle ocieplonych domach jednorodzinnych straty ciepła przez połacie dachowe dochodzą do 30% wszystkich strat ciepła w domu. Dlatego bardzo istotne jest, aby prace związane z ociepleniem poddasza powierzyć właściwej ekipie. Nasi pracownicy potrafią właściwie wykonać ocieplenie poddasza co również jest w jednym z wpisów przy realizacji budynku Dom w Jabłonkach.

Oferta budowa domu

budowa domu to poważne przedsięwzięcie. Koszt budowy domu należy przeanalizować. Ile kosztuje budowa domu wpływa na to wiele czynników. Budowa domu jednorodzinnego spełnij swoje marzenia. Koszt budowy domu parterowego zazwyczaj koszt jest wyższy ze względu na droższy dach. Koszty budowy domu należy dokładnie przeanalizować. Kosztorys budowy domu będzie potrzebny do banku. Domy tanie w budowie są takie o prostych konstrukcjach. Budowa domu koszty warto je poznać. Budowa domu koszt należy się przygotować. Ile kosztuje wybudowanie domu to trudne pytanie i wpływ na to ma wiele czynników. Kalkulator budowy domu nie należy traktować je poważnie. Dom tani w budowie pod warunkiem, że jego konstrukcja będzie prosta. Koszt budowy domu jednorodzinnego w zależności gdzie realizowana jest inwestycja. Budowa domów warszawa, budowa domu warszawa, oferta budowy domu warszawa. Tani dom w budowie pod warunkiem, że będzie nie duży. Ile kosztuje wybudowanie domu zależy jaki dom chcesz budować. Tanie domy w budowie znajdziesz w Archon. Ile kosztuje postawienie domu to zależy od wielu czynników. Cena budowy domu jest zależna od regionu.