Dziś rozpoczęliśmy kolejne zlecenie, tym razem realizacja w Warszawie w dzielnicy Wawer. Ogrodzenie frontowe oraz boczne wraz z wykonaniem fundamentów a w późniejszym etapie wymurowanie z bloczka oraz wykończenie. Klient zażyczył sobie takie ogrodzenie z uwagi na położenie działki i budynku przy dość ruchliwej ulicy.

Zaczynamy od kręcenia zbrojenia w oczekiwaniu na zaprzyjaźnionego operatora mini koparki. Używamy prętów, jakie pozostały u klienta, aby wykorzystać je maksymalnie – dlatego też belkach podwójne pręty żebrowane 2 x fi8 zgodnie z życzeniem naszego klienta.

W między czasie znaczę linię przebiegu ogrodzenia sprayem dla operatora koparki ponieważ, będzie dopiero koło g.16 a o tej godzinie zacznie się już ściemniać – trzeba sobie wzajemnie pomagać, aby nie spowalniać prac.

Na szybko tworzyliśmy sobie przestrzeń do pracy 🙂

Jest i nasza giętarka do prętów – bez tego ani rusz

Jest i oto on nasz operator wyposażony oczywiście w maseczkę ochronną, który będzie kopał wykop pod ławy fundamentowe ogrodzenia.

Jak widać szybko się ściemnia, więc pracujemy przy oświetleniu

Nie obyło się bez niespodzianek, co chwila wyciągaliśmy stare fundamenty

Po drugiej stronie znaleźliśmy dwa kable prądowe na 40cm…, z czego jeden porozrywany – inwestor zawiadomił elektryka jutro ma przyjechać i naprawić to, co znaleźliśmy w ziemi.

Na koniec teren wykopu został należycie zabezpieczony taśmą ostrzegawczą

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą budowy ogrodzenia zapraszam do kontaktu – znajdziemy jeszcze jakiś termin w 2021r tymczasem pozdrawiam wszystkich serdecznie – Marcin

error: Content is protected !!