Dzięki mojej kreatywności udało mi się załatwić w przystępnej cenie ziemie dla siebie i sąsiadów 120pln za duży samochód, więc od wczoraj łącznie na 4 działki zaczęły przyjeżdżać ciężarówki z ziemią oraz piachem. Generalnie ma być równiutko bo teren działki pozostawia wiele do życzenia.

Oczywiście na sam koniec pójdzie docelowa przesiewana ziemia pod ogród. Projekt ogrodu już mam;) wykonanie wraz z systemem nawadniania i oświetleniem będzie po mojej stronie.

Za miesiąc maksymalnie dwa pałeczkę – login i hasło do bloga przekazuje małżonce. Będzie się tu wykazywać w zakresie wykonczenia 😉 choć już wiem, że większość już ma poplanowane 😉 ja ogarniam temat ogrodu, ogrodzenia, elewacji oraz instalacji a także wybór pieca kondensacyjnego. Będę również doglądał prace ekipy od ocieplenia dachu wełną.

Pani Inwestor ma pazura, więc wykończeniowiec w szczególności od łazienek będzie miał przeje…. Ja tylko prowadzę casting. Swoją droga mi może się oberwać za podłogi, bo podejmę wyzwaniem i na 90% położymy gress na parterze z teściem. A jak się rozpędzimy to i podłogi na piętrze z deski 3warstwowej. Dobra koniec tego pisania teraz to, co każdy Bob budowniczy lubi najbardziej fotorelacja.

error: Content is protected !!