Hydraulik Szymon gdyby, ktoś poszukiwał złotej rączki to polecam gościa tel. 573 177 587, mail: pienkowski2009@onet.eu – tylko w związku z tym, że jest zarobiony to trzeba się uzbrajać w cierpliwość. Jak nie da rady czasowo to nie będzie ściemniał, zawsze stara się, aby klient był zadowolony a to jest ważne.

U mnie spisał się na medal, podłogówkę trochę przewymiarowaliśmy, bo projekt zakładał trochę rzadziej rurki, ale porostu będę miał więcej Watt w podłodze;) wiec żadnej zimy się nie boje. Swoją droga Szymon np. sam z siebie kazał ludkom położyć rurki w miejscu gdzie będzie prysznic aby nam było ciepło w stopki 😉 mi to już wypadło z głowy.

Tak wyglądają moje rozdzielacze, izolacja na zasileniach i pętlach, aby nie było strat. 

parter w garażu
Rozdzielacze firmy Valvex ze stali nierdzewnej
piętro pralnia

Na późniejszym etapie zamontuje się listwy i siłowniki na listwach w obu szafkach, wszystko będzie sterowane poprzez sterowniki pokojowe.

Na dalszym etapie będziemy wspólnie konstruować kotłownie jeszcze się nie zdecydowałem, jaki piec gazowy oczywiście kondensacyjny jednofunkcyjny, ale o mocy max miedzy 14-16kW, bo więcej nie ma potrzeby. Wiec nie warto słuchać instalatorów, aby brać duże piece o wartościach 25kW.

error: Content is protected !!