Od 6 rano hydraulik Szymon (tel. 573 177 587) ze swoją ekipa rozpoczął rozkładanie kanalizacji. Wcześniej na moja prośbę wykonał również przepust i wyprowadzenie pod kabel elektryczny a także doprowadzenie powietrza do kominka rura kanalizacyjna fi 160.

Spytacie dlaczego taka średnica?

Warto wstawić większą co również potwierdzałem u kilku monterów kominków. Docelowo nie ograniczycie się w wyborze wkładu kominkowego, ponieważ niektóre modele wymagają doprowadzenia większej ilości powietrza a to jest możliwe tylko przy zastosowaniu większej średnicy rury które je doprowadza.

O godz 10 wszystko zostało wykonane, efekt pracy zadowalający. Powyżej zamieszczam telefon do Szymona, gdyby, ktoś z was potrzebował dobrego niedrogiego hydraulika to z czystym sumieniem polecam.

U mnie na dalszym etapie będzie również wykonywał pozostałe rzeczy związane z WOD-KAN w tym ogrzewanie podłogowe w całym domu, kotłownia, stacja uzdatniania etc. 

W kolejnych moich wpisach również będę podawał bezpośrednie kontakty do wykonawców z których jestem zadowolony tych na których się zawiodłem pomijam lub będę przestrzegał was. Ja niestety szukałem ogłoszeń i spotykałem się z wykonawcami bądź ktoś mi kogoś polecił. Tutaj będziecie widzieć konkretne efekty ich prac co świadczy o rzetelności danego wykonawcy.

error: Content is protected !!