O to nasze schody zwieńczające zakres wszystkich prac. Jupi JJJ W piątek lub w sobotę będzie nasza pierwsza noc spędzona w nowym domu. 

Projekt „Dom w Jabłonkach G2” jest fantastycznym projektem, który zmodyfikowaliśmy a także powiększyliśmy na nasze potrzeby.  Gdybym miał ponownie budować dom bez zawahania wybrałbym ponownie ten projekt z uwzględnienie naszych zmian.

Podziękowania dla Rubynowa z serwisu mojabudowa, gdzie pierwotnie prowadziliśmy nasz blog – za podzielenie się wizją schodów, która została delikatnie zmodyfikowana. Wykonanie schodów słynny p. Dariusz Lasektel.  608 404 823 wielki szacunek za wykonanie i wyprowadzenie schodów po murarzu.

Pan Dariusz pojawił się w poniedziałek o 8 rano a we wtorek skończył prace o godzinie 14. Oczywiście na koniec wszystko ładnie posprzątane. U Pana Darka nie łatwo o terminy my umawialiśmy się z nim grubo na rok wcześniej, aby wpisać się w grafik. Wielkie podziękowania za elastyczność i zrozumienie w zakresie przesuwania terminu wykonania schodów z naszej strony, który m.in. przesunął się z winy glazurnika.. a także inne ekipy

Schody – trepy i barierki dębowe, podstopnie biały mdf.

Efekt końcowy – teraz już tylko w papuciach po domu 😉

Pozostało uzupełnić braki tynku ale to już pikuś – inwestor ogarnie

Idealnie zgrane z panelami Quick Step -Dąb pustynny

Pozostało nam jeszcze na szybko zamówić barierki – rozporowe, aby nasz mały smyk Jakub, który kończy 2 latka za kilka dni 🙂 nie ganiał sam po schodach.  

error: Content is protected !!