Prace podbitkowe dobiegły końca. Zwieńczeniem prac było przymocowanie do elewacji 4 szt stalowych rynien systemu rynnowego Siba.

Podbitka jest ładna, z wykonania jesteśmy zadowoleni. Jest jedno delikatne, ale co mi umknęło w gąszczu wszystkich spraw. Pani inwestor zwróciła uwagę, gdy się pojawiła na budowie. Nie jest to ten odcień podbitki, co widziałem na innym budynku i brałem kawałek blachy, jako próbkę, gdy odwiedzałem ekipę. Jest to blacha firmy Replin a nie Ruukki jak myślałem. Jest ona delikatnie ciemniejsza. No, ale nie jest to antracyt – położenie ciemnego grafitu byłoby dużym błędem. Złoty dąb nawiązuje kolorem do okien, deski, bramy. 

Na koniec budowy potwierdziło się, że najlepiej zamawiać samemu materiał, bo wiesz, co zamawiasz. Na tym etapie machnąłem ręka i powiedziałem Ok zamawiajcie materiał przez siebie, nie będę już tracił na to czasu. 

Ekipa, która wykonywała podbitkę dwóch Panów, znających się na swoim fachu. Jeśli ktoś poszukuje to podaje kontakt p. Slawomir 791-416-216

error: Content is protected !!