Niby czas wykańczania to najprzyjemniejsza rzecz, lecz wszystko zależy od tego, na jakich wykonawców się trafi – w szczególności mam na myśli glazurników. 

Łazienka górna powiedzmy, że w 70% skończona, dolna podobnie – z wielkim bólem i niespodziewanymi przygodami… tajemniczego zaginięciem naszego glazurnika (do tej pory brak kontaktu) podobno został aresztowany, a ile w tym prawdy ech… generalnie jesteśmy mega niezadowoleni, bo już 2 mc piep.. się wykonawca (początkowo byliśmy umówieni na 1 miesiąc) i w kółko coś nie tak. Sam bym lepiej to wykonał, nikomu nie polecam, a wręcz przestrzegam, aby zaoszczędzić sobie nerwów, poprawek.  A ekipa niby z polecenia… Pozostało zamontować armaturę, lustra i zrobić wykończenia silikonem…

Nareszcie czas przyszedł na panele w holu. Dla przypomnienia w poprzednich naszych wpisach opisywaliśmy je to Quick Step – Majestic dąb pustynny naturalny ciepły.

Teraz czekamy na montaż drzwi firmy Asilo pozostał jeszcze tylko tydzień. Na ukończeniu również kuchnia – tutaj pełna profeska, potem chłopaki zabiorą się za garderobę, spiżarnię, szafki łazienkowe, szafy itp. Łóżko do sypialni też jest już gotowe, lecz przesuwamy termin dostawy, przyjedzie po skończeniu garderoby. 

Zwieńczeniem będą schody – ostatni tydzień marca, a potem upragniona przeprowadzka.

error: Content is protected !!