Moi drodzy decyzja w zakresie kotła kondensacyjnego zapadła. Nie będę ukrywał, że rozmawiałem z kilkoma hurtowniami 2-3 potraktowały mnie bardzo poważnie, jako świadomego klienta i nawet wykazało chęci walki o mnie. Zwycięzca może być tylko jeden ten, który poświęcił mi najwięcej czasu. Ja zawsze zadaje dużo pytań i jeśli coś kupuje to chce być w pełni świadomy pewnych rozwiązań. Czy jest to słuszne czy bez sensu wydawać na to dodatkowe pieniądze.

Dlatego też niezmiernie dziękuje p. Michałowi Zając z firmy Mrs.Rabbit z siedzibą w Kobyłceul. Zieleniecka 10/2, E-mail: biuro@mrs-rabbit.pl, tel. do p.Michała 519-822-512, 

Firma ma także swój sklep internetowy m.in poprzez niego trafiłem na p. Michała  – http://www.instalsklep.pl Strona firmy – http://www.mrs-rabbit.pl 

Pan Michał Zając udzielił mi wyczerpujących odpowiedzi, co pozwoliło mi podjąć słuszną decyzję, ponadto podpowiedział kilka rozwiązań, które będą miały zastosowanie w moim budynku. Ja takich ludzi właśnie cenie. Ponadto m.in skusiłem się, aby nabyć także zestaw grup pompowych ze sprzęgłem na dwa obiegi grzewcze ogrzewania podłogowego. Pan Michał będzie także moim serwisantem i w dniu dzisiejszym będzie uruchamiał nabyty kocioł kondensacyjny.

Zatem generalnie polecam wam kontakt z p. Michałem w szczególności osoby z woj. Mazowieckiego, które się budują. Na pewno podpowie, co będzie dla Was najlepsze. Tak jak wspominałem we wcześniejszych wpisach, wszystkie osoby, które wiedziały lepiej a czemu taki mały piec, kup Pan 24kW podziękowałem na wstępie. Ciężko trafić na kogoś, kto wam nie wciśnie kitu, a większości zależy właśnie, aby sprzedać i następny. Całe szczęście ja trafiłem we właściwe miejsce.

Udzielając odpowiedzi drugim zwycięzcą został kocioł kondensacyjny marki Buderus GB072 o mocy 14kW ze sterownikiem RC310 + zestaw grup pompowych Buderusa i akcesoryjny zasobnik CWU firmy ACV Comfort 130 L ze stali nierdzewnej. 

Według mnie jest to najlepszy wybór dla mojego budynku i zastosowanych w nim materiałów przy 100% instalacji ogrzewania podłogowego.

Dlaczego nie Immergas, bo opinie na jego temat mnie nie przekonały. W tym także taktowanie od 1,9% polecam instrukcję obsługi i wgłębić się w temat. Dlaczego nie Viessman, bo uważam, że jest stosunkowo za drogi pomimo swych rozwiązań.

Dlaczego Buderus, bo to marka z grupy Bosch-a a ja do tej pory na tej firmie się nie zawiodłem. Mam także dobre relacje służbowe, więc od zaplecza wiem, że to dobry produkt.

error: Content is protected !!