25 sierpnia podpisaliśmy umowę na okna firmy Vetrex na profilu Veka V82 dodatkowo również zamówiliśmy rolety elektryczne firmy Krispol z mechanicznymi krańcówkami sterowane na pilota.

W związku z tym, że jestem ciężkim klientem, nikt nie sprostał moim oczekiwaniom w Warszawie  wiec rozszerzyłem zakres poszukiwań poza Warszawą. Śmiem twierdzić, że wszystkim z poza Warszawy bardziej zależy na kliencie. Tak się zdarzyło, że przeglądałem bloga prowadzonego przez jedną osobę, która pochwaliła się oknami, którymi byłem zainteresowany. Okna te były zakupione w autoryzowanym salonie firmy Vetrex w Radomiu. W związku z tym skierowałem swoje zapytanie drogą mailową jak to zwykle czynię i po dwóch dniach wykonałem telefon.

Wspomniany telefon odebrała właściciel biura p.Paulina na początku była bardzo nieufna, zapewne myślała kolejny internetowy klient proszący o wycenę lub to drugie – czyli konkurencja robi wywiad. Pani Paulina nalegała abym przyjechał do salonu, jednak ze względu na odległość chciałem poznać na początku wycenę, aby na spotkaniu rozmawiać o konkretach. Po dłużej rozmowie jakoś mi się udało przekonać, aby taka wycena została dla mnie przygotowana.

Otrzymując wycenę zostałem miło zaskoczony otrzymując możliwe rabaty, w między czasie otrzymałem wszystkie niezbędne informację, które pomogły mi w podjęciu decyzji i skonfigurowaniu naszych okien m.in w pakiet antywłamaniowy. Dodatkowo oznajmiono mi, że za tydzień będzie podwyżka wiec nie wiele czasu zostało na podejmowanie decyzji.

Generalnie otrzymana wycena mieściła się w założonym budżecie, zatem poprosiłem, aby p.Paulina wysłała do nas ekipę na pomiar. Po pomiarze stawiliśmy się we wspomnianej już dacie w salonie w Radomiu mieszczącym się przy ul. Lubelskiej 51. Tam też spędziliśmy trochę czasu w miłej atmosferze i dopełniliśmy wszystkich formalności.

Reasumując wybraliśmy Okna firmy Vetrex V82 na parterze wraz z okuciami Roto Designo II z niewidocznymi zawiasami + szczelny montaż trójwarstwowy w systemie Illbruck wraz z energooszczędnymi podkładami parapetowymi z XPS-a.

Na tą chwilę jesteśmy b. zadowoleni i szczerze osobom z woj. Mazowieckiego mogę polecić p.Paulinę Łysakowską z Radomia – tel. kontaktowy: 535 335 635 mail: biuro@vetrex.radom.pl http://komfort-vetrex.pl/

z tego, co się zorientowałem również posiada salon w Puławach, zatem obsługuje także region woj. Lubelskiego.

My również będziemy zamawiać jeszcze drzwi firmy Wikęd również w Radomiu u Pani Pauliny.

Montaż okien jest zaplanowany na październik wiec nie omieszkam zamieścić pełną fotorelację z ich montażu.

Poniżej kilka zdjęć salonu:

error: Content is protected !!