Kurtyna w górę. Mamy stan Developerski 🙂

Zaznaczam, że koncepcja elewacji jest nasza własna bez wsparcia projektantów. Wspólnie z małżonką wybraliśmy kolory, wstawki a także wszelkie zwymiarowania. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania i jesteśmy mega zadowoleni. 

Jeśli chodzi o ekipę to mogę spokojnie polecić wykonawcę p. Krzysztof Karkosa z Mińska Mazowieckiego tel. 692 702 531. Z tego, co wiem na ten rok nie ma terminów, ale na przyszły prowadzi zapisy. Wszystko terminowo, bez krętactw, uczciwy człowiek, słowny godny polecenia. Elewacje na sam koniec odebrał kierownik budowy, nie wnosił zastrzeżeń, nawet sam pochwalił wykonawcę.

Parapety Nawroplast kolor Winchester

Parapety i okna Winchester, deska elewacyjna złoty dąb ładnie oba kolory współgrają ze sobą.

Łącznik aluminiowy parapetu narożnego od Nawroplast

Parapety obsadzone według wytycznych mojego kierownika. Wykonawca miał obiekcie ale zastosował się do instrukcji. Jest to jedyny prawidłowy sposob obsadzenia parapetów w elewacji. Łaczniki, rynienki z ABS na rogach powinny być w elewacji. Woda splywająca po tynku poprzez rynienkę jest odprowadzana. Niestety większość wykonawców nie przykłada wagi do parapetów i licują plastkowe zakończenia parapetów z murem na skutek takiego montażu woda nie ma gdzie być odprowadzona i dostaje się pod a wtedy przy mrozach tynk pęka itd. Zatem zwrócie uwagę swoim wykonawcom pokazując im poniższe zdjęcie jak winien być prawidłowo obsadzony parapet zewnętrzny w elewacji budynku.

error: Content is protected !!