Witam wszystkich w nawiązaniu do wpisu w serwisie mojabudowa, gdzie od 2017 r był prowadzony nasz blog budowajablonkig2, który przedstawia projekt Dom w Jabłonkach (G2) i całą budowę domu krok po kroku. Informuje, że niestety waszych komentarzy do naszych wpisów nie jesteśmy wstanie przenieść 🙁

Zapewne nowe osoby, które odwiedzą nasz nowy adres budowajablonki.pl są zdziwione, że nie ma żadnych komentarzy do wpisów – tego niestety nie da się przenieść zatem gorąco zachęcamy do komentowania naszych wpisów a także udostępniania na facebook.

Jest nam niezmiernie miło, że wiele osób od początku naszej historii, która zaczeła się w 2017 r obserwuje nas, czyta nasze wpisy, komentuje je i czerpie z nich wartościowe informacje dla siebie. Potwierdzeniem tego są statystyki z serwisu, gdzie prowadziliśmy bloga – ponad 240 tyś odwiedzin od 2017 roku – niezmiernie nas to cieszy jak również 1 m-c w TOP100.

Od dłuższego jednak czasu zastanawialiśmy się nad tym i w końcu podjęliśmy decyzję i myślę, że z naszego punku widzenia jest ona właściwa. 

Decyzja o przeprowadzce naszego bloga na własny serwer pod własną domeną tak, aby  być niezależnym od nikogo. Zapewne część z was czytających pamięta okres, gdy nasz blog na wspomnianym serwisie zniknął i przez przeszło ponad 2 tygodnie wszystkie wpisy były dla was niedostępne… wtedy mocno się podirytowałem całą tą sytuacją i postanowiłem, że jak tylko znajdę czas przeniosę naszego bloga na własny serwer i tak teraz właśnie się stało.

Dom w jabłonkach, projekt dom w jabłonkach G2, budowa domu

         Na prowadzenie bloga poświęciliśmy wiele czasu (i włożyliśmy w to dużo serca 😉 dlatego nie chcemy, aby efekt naszego zaangażowania kiedykolwiek poszedł na marne. Zdajemy sobie sprawę, że zamieściliśmy tu wiele cennych wskazówek dla innych osób budujących projekt “Dom w Jabłonkach (G2) i nie tylko.

  Podczas przenosin wszelkich treści blog został częściowo zredagowany, dodaliśmy również zdjęcia do tej pory nie publikowane w serwisie mojabudowa. Nie ukrywam, że było fajnie wrócić do początku naszej historii i przypomnieć sobie jak zaczynaliśmy przechodząc kolejno poprzez poszczególne etapy budowy, aż po wprowadzenie się do naszego domu i stopniowe jego urządzanie.

W dalszym ciągu zamierzamy rozwijać nasz blog, dodając treści związane z urządzaniem domu (mamy jeszcze nie skończony “gabinet”, sypialnię oraz salon) oraz prowadzeniem ogrodu.  Ale już tylko pod własną domeną, zatem zapraszamy wszystkich do odwiedzania nas pod nowym adresem. 

Najbliższe spotkanie – odsłona salonu <3 – jesteśmy w trakcie zmian na parterze  (pokażemy modyfikacje  przed i po 🙂 

dom w jabłonkach, projekt dom w jabłonkach

error: Content is protected !!