Złożyłem wniosek o nadanie nr porządkowego budynku. Do wniosku należy załączyć kopie planu zagospodarowania teren – czas oczekiwania do 30 dni. 

Przy okazji odebrałem także klauzule prawomocności pozwolenia na budowę przyłącza gazowego do budynku. Decyzje otrzymałem w ekspresowym tempie – 14 dni od złożenia wniosku z projektem, który przygotował Pan Arkadiusz Głuszczyk tel. 516 316 356, gdyby ktoś poszukiwał zarówno projektanta i wykonawcę w jednym na terenie woj. Mazowieckiego to polecam. Planowana realizacja przyłącza w połowie października. 

Z małżonka również przedyskutowaliśmy dwie kwestie w zakresie zmian na tym etapie prac m.in robimy pełna ściankę pod TV, ale z delikatna przerwa pomiędzy stropem, aby doświetlać klatkę na schodach – podobnie jak na wizualizacjach widocznych na stronie Archonu. 

Wejście do schowka pod schodami będzie zlokalizowane od strony łazienki. Wydaje nam się, że tak będzie najlepiej, wejście od salonu jakoś nam nie przypadało do gustu. Druga kwestią to wyprostujemy wejście do pralni, ponieważ projekt przewiduje drzwi po skosie. Nad tym też się jakiś czas zastanawialiśmy.

error: Content is protected !!